Svarīgākais dāvanas izvēlē - domāt par tās saņēmēju. Jo atbilstošāka konkrētam cilvēkam tā būs, jo lielāka iespējamība, ka dāvana būs izdevusies par visiem 100%. Tomēr jāatzīst, ka ne vienmēr mēs dāvinām ļoti tuviem cilvēkiem. Tādēļ ne vienmēr zinām viņus pietiekami labi, lai uzdāvinātu to ideālo dāvanu. 

 

Tādā gadījumā būtu ieteicams vadīties vismaz pēc vispārinātām iezīmēm - teiksim, apvidus, kurā dzīvo šis cilvēks. Piekritīsiet, katrai pilsētai ir unikālas iezīmes, problēmas un priekšrocības, ar kurām saskaras tās iedzīvotāji. Piemēram, šeit vari aplūkot rakstu ar labākajām dāvanām latvietim. 


Vadoties pēc šī principa, Giftup ir sagatavojis īpašu dāvanu sarakstu arī rīdziniekam. Kāpēc īpašu? Jo dāvanas ir izvēlējušies paši rīdzinieki - Rīgas diskusiju forumos izvietojām aptaujas ierakstu, kurā cilvēki tikai aicināti dalīties ar savām pārdomām un ieteikumiem par to, kāda ir labākā dāvana rīdziniekam. Idejas apkopojām un, lūk, dalāmies arī ar tevi. Ņem par labu!

 

Labākās dāvanas rīdziniecei 

 

Sievietes pārsteigt ir grūti. Iespējams, rīdzinieces vēl jo vairāk. Tomēr vai pārsteiguma sajūtai vienmēr jābūt kā noteicošajam faktoram? Iespējams, pietiek ar to, ka viņa būs pārsteigta par tavu izsmalcināto gaumes izjūtu. Lai sasniegtu mērķi un atvieglotu uzdevumu, lūk, neliels špikeris ar labākajām dāvanām rīdziniecei: 

 

Marcipāna konfektes no KVN Confectionary - 100% roku darbsPLUME jewellery komentārā raksta: "noteikti dāvana patiks ne tikai rīdziniekiem, bet jebkurai dāmai!" :)Letique kopjošā kosmētika - iespējams iegādāties ne tikai pašus produktus, bet gan arī komplektus un dāvanu kartes. Nela Gems - rotas, kas izceļ stilu un priecē acis. Iespējams, iecienītākā no tām ir ‘’neredzamā’’ kakla rota ar Swarowski kristālu. Starp citu, rotas iespējams arī personalizēt, iegravējot saņēmējas vārdu.  Flowerbox ar organiskā stikla kartīti no Manillas. Pavisam smalka un grezna dāvana - jo sievietēm patīk ziedi un skaisti vārdi. 

 

Labākās dāvanas rīdziniekam 

Vai zināji, ka sievietes internetā daudz biežāk meklē dāvanas vīriešiem, nekā vīrieši sievietēm? Un tas, jāatzīst, vainagojas ar panākumiem - pasaulē ir tik daudz oriģinālu lietu, kas tiek atklātas pateicoties tīmeklim. Meklē vienu no tām, lai iepriecināt rīdzinieku? Lūk, pāris idejas: 

 

Ir tik grūti noturēt vīrieša uzmanību. Šķiet, ilgāk par 10 minūtēm to spēj tikai prāta mežģis no Brain Games - plašākais spēļu klāsts. 

 

Boomerang Present - dāvanu komplektu variācijas vīrietim 

 

Koka dekori - dažādi vīriešiem aktuāli teksti uz koka dekoriem Universālas dāvanas rīdziniekiem 

 

Latviete & latvietis dizaina apģērbi Baltic Beach Hotel & SPA - iecienītākā rīdzinieku relaksācijas vieta Miesai dizaina apģērbi un mājlietas 

 

Dadzis traukiAr smaidu dāvināta dāvana ir divkārt vērta 

 

Izvēloties dāvanas, velti laiku nelielai izpētei, lai saprastu, kas šim cilvēkam varētu būt aktuāli. Tās lielākoties būs individuālas iezīmes, tomēr ir psiholoģijas triki, kas strādā visiem vienādi. Piemēram, vēlme asociēt sevi ar noteiktu grupu un būt tai piederīgam. Šī grupa vai komūna var būt arī dzimtās pilsētas iedzīvotāji un ar to asociatīvas lietas. Iedziļinoties šādās un tamlīdzīgās niansēs, pastāv lielāka iespējamība, ka ar dāvanu trāpīsi desmitniekā. 


Varbūt šajā sarakstā atradi to, ko pats vēlētos saņemt dāvanā? Pievieno to savam kāroto dāvanu sarakstam www.giftup.lv un padalies ar draugiem!