"Ko vēlas sievietes?" ir jautājums, ko sev visos laikos ir uzdevuši vīrieši. Īpaši saasināts tas kļūst tad, kad jādomā par dāvanas izvēli sievai, māsai, mammai, draudzenei vai kolēģei. Dāvana sievietei nemaz nav tāda neiespējamā misija, kā tas varētu šķist sākotnēji. Lūk, 5 veidi, kā noskaidrot, ko vēlas sievietes.

 

 1. Sievietes vēlas, lai dzīvē notiek kā filmās 

 

Romantiskajās filmās vienmēr tiek attēloti visi attiecību posmi - simpātijas, iemīlēšanās, randiņi, strīdi, kopdzīve, saderināšanās un kāzas. Diezgan loģiski, ka lielākā mērķauditorija ir sievietes, tādēļ sižeta veidotāji teju vienmēr centīsies veidot tām tīkamu stāstu. Tieši šī iemesla dēļ no šādām filmām ir ko pamācīties. Tajās teju vienmēr vari noskaidrot, ko vēlas sievietes jebkurā dzīves situācijā. Pavēro, kas filmās dara sievietes laimīgas, kas tieši pretēji - apbēdinātas. Protams, vislabāk, ja zini konkrētas sievietes iecienītākās filmas. 

 

Līdzīgs princips strādā arī ar dziesmām. Ir vērts ielūkoties viņas playlistē, un noklausīties dažas dziesmas. Iespējams, tieši dziesmu tekstos uziesi to ģeniālo ideju dāvanai! 

 

Vēl viens pluss šādai pieejai ir tajā, ka lielākoties visās filmās un dziesmās uzsvars tiek likts uz nelieliem pārsteigumiem, ziediem un romantiskām pastaigām gar jūru. Respektīvi, neviens nekad nav teicis, ka dāvanai, kas iepriecinās, ir jābūt super-dārgai.

 

 

 2. Sievietes vēlas, lai viņās klausītos 

 

Šķiet, šis ir visbanālākais ieteikums, ko jel kāds varētu sniegt. Tomēr vēl joprojām ne visi līdz galam ir izpratuši šo vēlmi. Ko nozīmē klausīties? Kā tas var palīdzēt izvēlēties dāvanu? 

 

Klausīties nozīmē ne tikai dzirdēt, bet gan arī saprast otru cilvēku. Patiesībā tā ir pilnīgi dabiska cilvēka vajadzība, neatkarīgi no viņa dzimuma. Lielākoties prasme klausīties ir nevis par to, kā saspicēt ausis, bet gan par vienkāršu, neviltotu interesi savā sarunu biedrā. Klausīšanās ir neatņemama komunikācijas sastāvdaļa. Bet kā reāli dzirdēt, ko sieviete vēlas saņemt dāvanā? Izmanto aktīvās klausīšanās stratēģiju! 

 

  • noskaidrošana un jautājumu uzdošana - aicini runāt par sevi  
  • pārfrāzēšana - runātāja domas izteikšana klausītāja vārdiem 
  • apkopošana - galvenās domas un ideju kopsavilkums klausītāja vārdiem 
  • pievērs uzmanību runātājam - cilveks spēj domāt daudz ātrāk, nekā runāt, tādēļ mēdz gadīties problēmas ar koncentrāciju 
  • uzturi acu kontaktu un apstiprini savu klātbūtni ar žestiem 
  • izrādi empātisku sapratni 
  • vēro runātāja neverbālos signālus 
  • ieņem ķermeņa stāju, kas iedrošina runātāju 
  • reaģē ar darbību (piemēram, piemērotu dāvanu) 

 

Katrs cilvēks ir īpašs un neatkārtojams, tādeļ, protams, vēlas saņemt tā apliecinājumu arī no apkārtējiem. Tas ir jo īpaši aktuāli sievietēm. Prasme klausīties daiļā dzimuma pārstāvi ne tikai ļaus izvēlēties piemērotāko dāvanu sievietei, bet gan arī atklās daudz ko jaunu par otru cilvēku. 


 

 3. Sievietes vēlas veltīt laiku sev 

 

Nav nekāds noslēpums, ka sievietes mīl pucēties un veltīt laiku sev pašai. Ir lieliski, ja vari balstīt savu dāvanu uz šo pamatdomu, tā kā tā vienmēr būs noderīga. Pat tad, ja nezini, kas ir acu laineris vai skrubis, tu vienmēr vari uzdāvināt pašu svarīgāko - laiku. Sagatavo vakariņas viņas vietā, piesakies pieskatīt bērnus vai uzņemies citus ikdienas pienākumus, kas ļaus sievietei atpūsties un veltīt laiku sev. Ikviena dāma to novērtēs. 

 

 4. Sievietes vēlas uzmanību 

 

Ja šī frāze šķiet banāla, tad tu neesi sapratis tās būtību. Uzmanība ne vienmēr nozīmē rozā un pūkaina aplidošana. Arī šajā gadījumā galveno lomu spēlē laiks. Tas var būt, piemēram, vakars tikai jums divatā. Ne velti mēdz teikt, ka laiks ir dārgākais, ko otram vari uzdāvināt. Sieviete jo īpaši novērtēs, ja liksi lietā izdomu un parādīsi, ka esi nopietni esi plānojis un centies noorganizēt šo laika sprīdi, nevis vienkārši ieskrēji pusdienu pārtraukumā. 

 

 5. Sievietes novērtē, ja saprot viņu mājienus   

 

Tas nemaz nav tik sarežģīti, kā sākumā varētu šķist. Laikmeta digitalizācija mums ir krietni atvieglojusi šo uzdevumu. Piemēram, Facebook profils par cilvēku spēj pastāstīt ļoti daudz - sākot ar pamatinformāciju, ko viņš pats ievada, beidzot ar ierakstiem un attēliem, ar kuriem dalās laika joslā, un lapām, kurām uzspiedis ‘’patīk’’. Patiesībā arī sieviešu mājieni bieži vien tiek pārnesti uz virtuālo vidi, tādēļ sociālo tīklu platformas noteikti nevajadzētu atstāt bez ievērības. 99,9%, ka tur varēsi atrast informāciju par ideālo dāvanu, kas būs piemērota tieši šai personai. 


Ja tomēr neesi apguvis mājienu mākslu, bet arī nevēlies uzdot tiešu jautājumu, mums ir risinājums. Vairs nekādu neveiklo momentu - vienkārši nosūti uzaicinājumu reģistrēties www.giftup.lv un izveidot savu vēlmju sarakstu. Turpmāk saņem un dāvini tikai kārotas dāvanas! Giftup ir īstā atslēga uz ideālu dāvanu sievietei.