Dāvanas, dāvanas, dāvanas... kāda atbilde no mūsu veiktās aptaujas: “uzskatu, ka dāvanām nav nozīmēs, galvenais ir kopā būšanas prieks....” 

Kas tad īsti ir dāvana? Kāda materiāla lieta vai emocionāla vērtība?

 

GIFTUP vērtības

GIFTUP – mēs esam par prieku, par smaidu, par sajūsmu. Par to īpašo sajūtu, saņemot īpašo dāvanu. Par dāvanu, kas domāta tieši Tev!

Kopā ar prieku, esam par zaļu veidu kā saimniekot uz šīs pasaules – par saražotā produkta un resursu lietderīgu izmantošanu.

Vismīļākās dāvanas nav lielā dāvanas vērtībā, bet gan kaut kas, kas pasaka “Es Tevi pazīstu un es priecājos, ka Tu esi tieši tāds!” Pāris vasaras atpakaļ, kāds draugs, kurš dzīvo Apvienotajos Arābu Emirātos, meklēja mammai dāvanu. Uz jautājumu, kas par svētkiem atbilde lika pabrīnīties - nav svētku, ir vēlme mammai kaut ko uzdāvināt, jo dāvana ir taustāms veids, lai pateiktu, ka TU man esi svarīgs. Un tā jau ir, kāpēc gan vajadzīgi īpaši svētki, lai iepriecinātu kādu? Katra diena ir dāvana un katram kopā pavadītajam mirklim ir liela vērtība!

 

Lai pasaulē būtu vairāk lietderīgu dāvanu

Vai esi pazīstams ar sajūtu, kad pieklājīgi nākas pateikties par dāvanu, kura vēlāk tiek nolikta uz plauktiņa, lai laiku pa laikam no tās noslaucītu putekļus?

Vai varbūt atceries brīdi, kad pats izmisīgi esi meklējis to īsto dāvanu un dāvinājis ar cerību, ka saņēmējam patiks un noderēs?

Gadās, kad dāvanas sarūpēšanas process prasa daudz enerģijas, laika un piepūles, jo gribas ko foršu, kas patiks, kas netiks nolikts uz plauktiņa vai atdots tālāk. Pirmkārt, dāvinātājs ir ieguldījis savu laiku un vēlas redzēt prieku par pasniegto dāvanu! Otrkārt, dāvanas ražošanas procesā ir iztērēti dabas un cilvēku resursi, kā arī dāvinātāja finanses dāvanas iegādei. Un saproti mūs pareizi, ja Tev ir superīga ideja, tad uz priekšu - gatavo, līmē, zīmē, veido un dodies dāvanas meklējumos! GIFTUP eksistē, lai mēs piepildītu viens otra mazākus un lielākus sapnīšus.

 

Mēs esam par savējiem

Latvijā ir daudz brīnišķīgu talantu! Mēs lepojamies ar to, ka esam no Latvijas un un vēlamies šīs vērtības ielikt savā ikdienā, dāvināt  draugiem un aiznest pasaulē.

 

GIFTUP - Turpmāk varēsi būt patiešām pārliecināts, ka esi nogādājis īsto dāvanu īstajās rokās un arī pats seņemt tieši to, ko esi vēlējies!

Paldies, ka esi kopā ar mums. Atliek pateikt tikai vienu - Gift Up your day!