Apģērba iegāde ir viena no populārākajām izvēlēm, izvēloties dzimšanas dienas vai citu svētku dāvanu mīļotajam cilvēkam - it īpaši tāpēc, ka šo ideju var realizēt visdažādākajos veidos. 

Protams, izvēlēties īsto apgērbu var būt sarežģīti, taču, izmantojot šajā rakstā minētos padomus un veicot novērojumus, tu vai būt pārliecināts, ka pirkums būs noderīgs, savukārt saņēmējs - laimīgs un apmierināts. 

 

Analizē saņēmēja gaumi 

Izvēloties apģērbu dāvanai, vispirms jāpārliecinās, ka ar izvēli nenošausi greizi. 

Pārliecinies, ka esi veltījis laiku, lai izpētītu, kādam stilam dod priekšroku dāvanas saņēmējs. 

Varbūt viņš vai viņa ir bezgala iemīlējies 70. gadu stila džinsa audumos, bet kombinē tos ar mūsdienīgiem apģērba gabaliem? Vai persona dod priekšroku ikdienas apģērbam, vai uzpošas pat tad, kad dodas uz piemājas veikalu pēc piena? Vai viņš/viņa izvēlas piegulošus apģērba gabalus, vai tomēr jūtas ērti lielās, oversize jakās? 

Svarīgākais šajā jautājumā ir pamodināt savu iekšējo Šerloku Holmsu un veikt novērojumus. Ja izpratīsi cilvēka stilu no un līdz, visticamāk, patiešām uzdāvināsi tādu apģērbu, ko viņš vai viņa mīlēs. 

 

Padomā par krāsām, apdruku un materiālu 

Dāvanas saņēmēja stila analīze ir cieši saistīta ar to, kādas krāsas, apdrukas un audumus personai patīk izvēlēties. Piemēram, vai tu pastāvīgi redzi viņu tērptu ziedu apdrukās, vai cilvēkam labāk patīk vienkrāsains apģerbs?

Papildus tam, vajadzētu noskaidrot, kādi toņi vislabāk piestāv indivīda ādas, matu un acu krāsai. Piederību krāsu paletei vari noskaidrot šeit

Runājot par apģērba materiālu, dāvanai vari izvēlēties kaut ko tādu, kas būs mazliet smalkāks, nekā saņēmējs izvēlas vai var atļauties valkāt ikdienā. Piemēram, ja viņš vai viņa bieži dod priekšroku ādas imitācijas apģērbam, apsver īstās ādas vai kvalitatīvas mākslīgās ādas apģērba gabala iegādi. 

Vislabākais veids, kā pārliecināties, vai izvēlētais apģērbs piestāvēs cilvēkam, ir izpētīt figūru tipus un to, kādi siluteti katram no tiem labāk der. Noskaidro sieviešu figūru tipus šeit, savukārt vīriešu miesas būves tipus - šajā avotā

 

Vēlmes pret vajadzībām

Tagad, kad esi izanalizējis cilvēka stilu un padomājis par krāsām, apdrukām un audumiem, kas personīgi piestāvēs saņēmējam, izlem, kas šajā situācijā vairāk iepriecinās - praktisks ikdienas apģērbs vai tomēr smalks tērps īpašiem pasākumiem. 

Ja ar ikdienas apģērbu ir diezgan vienkārši - pietiek vienkārši ar novērojumiem vai fotoattēlu izpēti, tad kā saprast, kādu izejamo tērpu cilvēks vēlētos saņemt? 

Vari mēģināt ņemt talkā dažādus papildinstrumentus - noskaidro, vai cilvēkam ir pinterest profils, kurā viņš saglabā attēlus stila iedvesmai. Vai varbūt viņš jau ir izvēlējies tērpu un pievienojis to savam dāvanu sarakstam iekš www.giftup.lv

 

Pārliecinies par izmēru 

Pēdējā un, iespējams, sarežģītākā lieta, kas jādara, ir jāpārliecinās par precīzu izmēru un mēriem. Protams, veikalos gandrīz vienmēr ir iespējams atgriezt preci, taču daudz patīkamāk ir tad, ja dāvana vairs nesagādā liekas raizes, vai ne? 

Ja ar gadījumu, kad dāvanas saņēmējs ir tavs dzīvesbiedrs, viss ir skaidrs - vienkārši aplūko, kāds ir tā krekla izmērs, kas kārājas skapī - tad ko darīt, ja vēlies uzdāvināt apģērbu cilvēkam, ar ko kopā nedzīvo? 

Pirmkārt, tas ir sens mīts, ka apģērbu un aksesuārus varam dāvināt tikai dzīvesbiedriem. Mūsdienās arī draugiem vai viņu draugiem/vecākiem (ja dāvanu vēlamies pasniegt kā pārsteigumu) varam tieši pajautāt, kāds ir izmērs, ko cilvēks izvēlas konkrētajam apģērba gabalam. Turklāt uzdot šādu jautājumu var arī pavisam taktiski, neļaujot noprast, ka tas darīts ar nodomu dāvanas iegādei. 

Tomēr, ja šāds variants tev nav pieņemams, labāk neriskē ar specifisku apģērba gabalu iegādi. Izņēmums varētu būt tad, ja cilvēks dod priekšroku oversize tērpam. Tomēr visos citos gadījumos labāk izvēlies neitrālāku variantu - piemēram, apavus (to izmēru noskaidrot nebūs tik sarežģīti), vai arī aksesuārus - siksnas, lakatus, cepures, šalles u.tml.

 

Kā skaisti iesaiņot apģērbu dāvanas pasniegšanai? 

Lai iesaiņotu apģērbu kā dāvanu, vienmēr vari smelties ideajs internetā vai vienkārši ļaut brīvi lidot savai fantāzijai. Tomēr galvenokārt mēs vēlamies, lai pasniegtais apģērbs izskatās eleganti un netiek deformēts iesaiņošanas procesā. Tāpēc, lūk, trīs bāzes veidi, kā skaisti un vienkārši iesaiņot apģērbu: 

 

1. Izveido aploksni no iesaiņojuma papīra

 

2. Satin apģērbu rullī 

 

3. Izmanto dāvanu maisiņu  

 

Lai iepazītos ar smalkāku instrukciju katram no variantiem, dodies šeit.

 

Pasniegt dāvanā apģērbu var būt sarežģīti, bet tas nenozīmē, ka šāds variants nekam neder 

Iegādāties apģērbu kā dāvanu, taisnību sakot, ir visai slidens ceļš. Tomēr, ja būsi labi izpildījis mājasdarbu, šī ideja var izvērsties par īstu veiksmes stāstu. 

Protams, vislabāk, ja tev ir iespēja pārliecināties, vai saņēmējs jau kādreiz nav minējis, ka īsti nenovērtē apģērbu kā dāvanu, vai tieši otrādāk - ir daudzreiz minējis, ka vēlas to saņemt. 

Lūkojoties no gaišās puses, pasniegt dāvanā apģērbu ir sava veida iespēja izklaidēties, būt radošam un iepriecināt otru ar noderīgu lietu. Kad esi to veiksmīgi paveicis vienreiz, noteikti vēlēsies mēģināt arī turpmāk, jo tā ir brīnišķīga sajūta - redzēt, ka tevis pasniegtajai dāvanai ir reāls pielietojums katru dienu.