Vai tiešām ziemā jālieto sauļošanās krēms?

suncream.jpeg

#GiftUpIzzina #GiftUpIedvesmo #wellfest #skinnerd #sauļošanāsKrēms #dienasDziesma

Ir taču ziema, kāds sakars rakstam par sauļošanās krēmu? Bet varbūt arī ziemā IR jālieto sauļošanās krēms?

Pirms mēs sākam, dienas iedvesmai un sauļošanās krēma noskaņojumam atgādināšu, ka dzīve ir ceļojums... Ceļu ir daudz un iespēju lauks ir neizsmeļams. Šodien iesaku "Baz Luhrman Everybody's free to wear sunscreen" https://www.youtube.com/watch?v=sTJ7AzBIJoI 

Lai īstenotu Tavu sapni uz zemes jau IR visi nepieciešamie resursi, Tev tikai jāsaliek šie resursi kopā! ;)

Un atgriežoties pie sauļošanās krēma, dalos ar zināšanām, kuras apguvu wellfest 2017 https://wellfest.ie/ Jenny Rock lekcijā (Jenny Rock dermatoloģiu studē un praktizē jau 10 gadus) https://www.theskinnerd.com/.

Izrādās ka sauļošanas krēmam jāpasargā gan no UVB, gan UVA stariem. Līdz šim es vienmēr uz iepakojuma skatījos tikai tā saucamo SPF aizsarszību. UVB aizsardzība ir  šis SPF aizsardzības stiprums, kas uz iepakojuma ir norādīts ar cipariņu. SPF aizsargā tad, kad saule patiešām spīd un uz iepakojuma norādīts, piemēram 15, 30, 50. Bet UVA aizsarzība sauļošanās krēmos vai nu ir, vai nu nav. UVA parasti tiek norādīts ar 5 zvaigznītēm iepakojuma aizmugurē. UVA parametrs mūs pasargā arī tad, kad saule "nespīd".

Vai Tev ir gadījies, kad saules nav, bet seja tik un tā apdeg? UVA pasargā Tevi no gaismas, jo saules stari mūs sasniedz arī tad, ja diena ir apmākusies. Skinnerd Jenny Rock uzsvēra, ka tas patiesībā ir tikpat svarīgi. Un piekodināja - āda - tas ir orgāns! Gaisma bojā un liek novecot ādai, tāpēc aizsardzība ir nepieciešama visu cauru gadu.

Gift up your day - uzdāvini savai ādai rūpes!

01.01.2020
skinnerd sauļošanāskrēms wellfest dienasdziesma giftupizzina giftupiedvesmo

Pastāsti citiem:

Pievieno komentāru:

Rakstu atļauts komentēt tikai drosmīgākajiem, tāpēc, lūdzu, autorizējies. Autorizēties